Smartlappenkoor Lingewaard

Even voorstellen

                                               

Wij zijn het smartlappenkoor Lingewaard. Ons koor is opgericht in september 2004 en wij zingen onder muzikale leiding van Dirigent Harry Demon. Ons koor bestaat momenteel uit 60 leden van uiteenlopende leeftijd. Een leeftijdsgrens kennen wij niet. Iedereen die van zingen houdt is van harte welkom. Op aanvraag treden wij o.a. op bij verpleeghuizen, verzorgingshuizen en op festivals. We zingen smartlappen en levensliederen van vroeger en nu voornamelijk in het Nederlands.

Wij repeteren iedere donderdagavond van 19.45 tot 22.00 uur in repetitie lokaal Meijerij (Cafe de Roskam) Dorpstraat 95 6681BM Bemmel. Wilt u eens komen luisteren of misschien zelfs meezingen, dan bent u van harte welkom. Belt u dan even van tevoren met:
Jan Vos telefoonnummer 06-22076004 of stuur een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Onze sponsoren

 

 

Bestuur, Dirigent en Koorleden wensen iedereen hele fijne feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar.

 

 

e-Boekhouden.nl